Bezpiecznie

w domu i w pracy

Nowinki techniczne – IA Intruz Alert

Wykorzystanie Intruz Alert jako rozwiązania programowego jest nowością i ma duży potencjał do wykorzystania w każdej organizacji. Bezpieczeństwo wszystkich organizacji można poprawić, jeśli istnieje jeden system oprogramowania, który monitoruje obiekt i wysyła alerty o wszelkich włamaniach.

Co to jest i jak działa Intruz Alert

IA Intruz Alert to inteligentne rozwiązanie, które monitoruje każdy centymetr obwodu Twojego budynku 24 godziny na dobę i powiadamia pracowników o włamaniu.

Urządzenie może stale monitorować ruch, wykrywać ruch lub dźwięki, generować alarmy i wysyłać powiadomienia do zespołu ds. bezpieczeństwa. Dodatkowo posiada tryb noktowizyjny, który umożliwia kontynuację monitoringu, gdy nie ma światła widzialnego.

Może być umieszczony w różnych lokalizacjach w zależności od tego, jak Twoja firma działa z myślą o swoich operacjach. Urządzenie można zainstalować przy wejściach lub wyjściach z budynków lub biur.

Innowacyjny system video-ochrony

Ważne jest, aby każda firma posiadała niezawodny system alarmowy chroniący dane przed kradzieżą i włamaniem. Ale dzięki IA Intruz Alert zyskujesz więcej niż tylko bezpieczeństwo.

Inteligentna analiza obrazu pozwala na bezprecedensową obserwację obiektu przez 24 godziny na dobę. Jest to ważne dla firm, które muszą śledzić swoje aktywa i monitorować je w czasie rzeczywistym. Powiadomienia o włamaniu są również wysyłane natychmiast, co ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania dalszym szkodom. System ma możliwość wykonania komunikatów głosowych do intruza, przez co jest duża szansa na wycofanie się z naszej posesji!

Gdzie najlepiej się sprawdzi ten system video ochrony

System może być przydatny dla firm, które nie chcą wydawać pieniędzy na ochroniarza. Jednak posiadają mienie, które należy chronić. Z systemem bezpieczeństwa można zaoszczędzić wiele pieniędzy. To ochrona peryferyjna. Może być również używany z kamerami termowizyjnymi w celu zapewnienia ochrony w nocy.

Ta nowa technologia daje również wiele innych możliwości, takich jak interwencja pracowników Grup Patrolowo Interwencyjnych w przypadku, gdyby coś złego się wydarzyło. IA Intruz Alert to aplikacja, która ostrzega pracowników Grup Patrolowych i Interwencyjnych o konieczności interwencji. Pomaga Policji w zapewnieniu regularnego egzekwowania prawa i porządku. Aplikacja działa na solidnej, scentralizowanej bazie systemu bezpieczeństwa, dostarcza informacje o wezwaniach alarmowych i przestępstwach.

NAJNOWSZE WPISY

KATEGORIE WPISÓW